Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garaza kaj Sampionce

0 МКД

Се продава од: Jasna 19 мар. 08:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodazba na garaza (parking prostor) vo podrum, vo sklop na imdividualna stanbena zgrada, 13m2, vo Kisela voda, vo blizina na Sampionce
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации