Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kontenjer baraka

0 ЕУР

Се продава од: Xxxc 08 јан. 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Kontejner so dimenzii 6x 2.5 so izolacija so tri prostorii so moznost da se spojat vo edna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации