Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacin vo Kisela Voda

0 МКД

Се продава од: Danka 18 фев. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdava magacinski prostor tvrda gradba na 5 min od centar na ul drenak vo k.voda magacinot e so sanitaren cvor , struja moznost za istovar , utovar od ulicata 078 408 479
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации