Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka vo Lisice

85 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 ноем. 17:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Се продава барака во Лисиче , во близина на трговскиот центар , со плац од 300м2 со 132м2 дел за живеење , 30м2 гаража и 126м2 дворно место. Прекрасна и мирна локација и на агол е

е.б. 10697

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Кон почеток