Оглас од претпријатие Објавени: јан. 20 2022 08:40

Ekstra ponuda baraka 52m2 plus 280m2 so dvor vo Lisice

ЕУР

Објавени: јан. 20 08:40
Прегледи: 497
Se prodava baraka od 52m2 so dvor od 280m2 plus 18m2 garaza vo Lisice.
Cena: 47900€
Shifra: 3053
Agencija za nedviznosti Ekstra Dom
Kontakt: ☎️ 070274450 ✉️ [email protected]
➡️ FB strana: Ekstra dom-Agencija za nedviznosti ✔️
Опис на линк

Агенција за недвижности ЕКСТРА ДОМ

Агенција за недвижности Екстра дом, продажба на станови, куќи, плацови, деловни простори и изнајмување.
Посети ја страната на нашата продавница

Т.Ц. Беверли Хилс 1 кат, локал 38б, Скопје

070274450

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности Екстра дом, продажба на станови, куќи, плацови, деловни простори и изнајмување.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации