Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKI VIKENDICI GARAZI KIOSCI KONTENJERI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KEN-PANEL Skopje 22 дек. 13:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
WWW.KENPANEL.MK

- МОНТАЖНИ КОНТЕЈНЕРИ - КУЌИЧKI КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ ПОГОДНИ ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, КОМУНИКАЦИСКИ ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ ЕЛЕКТРОНСКА И СЛИЧНА ОПРЕМА, ЧУВАРНИЦИ, КУЌИ, ЗА ВИКЕНДИЦИ И СЛИЧНО

- НА РАСПОЛАГАЊЕ ИМА КОМПЛЕТНО НОВИ СТАНДАРДНИ КОНТЕЈНЕРИ, РАБОТИМЕ И ПО НАРАЧКА.

- ДИМЕНЗИИ: 6m - 2,5m; 4m - 2.5m; 3m-2.5m; КВАДРАТУРАТА МОЖЕ ДА СЕ НАДОГРАДИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ

- КОНТЕЈНЕРИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО: ЦЕМЕНТНИ (BETONYP) ТАБЛИ,
АРМИРАНА БЕТОНСКА ПЛОЧА

- ИЗРАБОТЕНИ ОД ЕКОЛОШКИ ПАНЕЛИ ПО ЕВРОПСКИ СТАНДАРДИ: КОИ ЗАШТЕДУВААТ ДО 50% ТОПЛИНСКА ЕНЕРГИЈА И ИМААТ ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА, ОБЛОЖЕНИ СО ВНАТРЕШНО "ЛИЦЕ" И НАДВОРЕШНО ФАСАДНО "ЛИЦЕ"

- ДЕБЕЛИНА НА ПАНЕЛ ЅИДОТ- 4cm, 5cm, 6cm,7cm,8cm,10цм ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ

- ДУПЛА КРОВНА ПАНЕЛ КОНСТРУКЦИЈА

- КОМПЛЕТНА ИНСТАЛАЦИЈА СО ОСИГУРАЧ ТАБЛА;

- PVC / АЛУМИНСКИ ПРОЗОРИ И ВРАТИ

- ЛАМИНАТ / ЛИНОЛЕУМ / ПЛОЧКИ

- ЧЕЛИЧНО ЖЕЛЕЗО АНТИКОРОЗИВНО ОБЛОЖЕНО

- ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ СЕ ВГРАДУВА ПРОСТОР ЗА ТОАЛЕТ, ЗА КУЈНА, итн...
КОНТАКТ:
070 706 116 Мирослав
078 301 868 Влатко
078 360 713 Влатко
WWW.KENPANEL.MK
KEN-PANEL Skopje
070706116
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации