Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so baraka na Vodno

300 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 ноем. 14:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
STAN VO NOVO LISICE -
SE IZDAVA 2.SOB LUKSUZEN STAN NA ULICA MAKEDONIJA 350 ЕУР
PLAC SO OBJEKT VO SUTO ORIZARI 115 000 ЕУР
Novogradba stanovi vo Kisela Voda 890 ЕУР
Се продава плац од 498м2, со стара барака на истиот, на прекрасна локација и прекрасен поглед на Скопје( над Државна болница).Маркицата за градба е мах изграденост 600м2, П+1+Пот, основа 200м2 . Помината е трансформација на земјиштето.
ш.4047
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
MNOGU UBAV STAN VO KISELA VODA 48 500 ЕУР
2 soben stan od 40m2 moze i za kratko prestoi -
Luks novogradba stanovi vo Sopiste 850 ЕУР
DVOSOBNI STANOVI 36m2 VO GRADBA MICHURIN -
Кон почеток