Објавени: окт. 15 2018 12:44

Odlicen prostor vo naselba Senjak Stip

Објавени: окт. 15 12:44
Прегледи: 199
Се продава простор од 30м2 со дозвола за дополнително доградување со одличен потенцијал за гарсоњера,канцеларија или дуќан.
Во близина на Берберницата Ицо Бризо во населба Сењак - Штип
Цена по договор!.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации