Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZIDANA GARAZA VO CENTAR POD RESTORAN GLORIUS

4 200 ЕУР

Се продава од: Oliver 17 фев. 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava zidana garaza vo centar na Veles pod restoran Glorius..krovniot del e vo solidna sostojba...cist imoten list!!
Кон почеток