Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram cimer/ka

0 МКД

Се изнајмува од: Zoki 31 мар. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Пол на цимер/ка
Станот се наоѓа на излезот од Гевгелија кон Мрзенци.
Има две соби, кујна, бања.
Јас го користам само за спиење во петок и сабота што значи станот ќе биде комплетно ваш.
Цената е 50 евра по лице.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации