Македонски | Shqip | English |

Se bara cimerka

Се изнајмува од: gorde 06 јул. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Пол: Женски
Пол на цимер/ка: Женски
Локација: Карпош, Скопjе
Во стан наместен во карпош4 бараме цимерка.Во соба по две , постар мебел цена 2500+ сметки .Тел 077500244
Нема посетени огласи
Кон почеток