Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara cimerka

Се изнајмува од: Nada 20 јун. 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Пол на цимер/ка
Se bara cimerka za juli i avgust. Stanot e na Partizanska vo Karpos2. Cenata e 4000.00 plus trosoci.
Leaflet
Кон почеток