Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Soba za iznajmuvanje vo Karpos

0 МКД

Се изнајмува од: Katerina 23 мар. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Пол на цимер/ка
Se bara cimerka za vo posebna soba (vrabotena )
Stanot se naoga kaj Dramski teatar
Kirijata e 100evra+smetki okolu 1500 den i kapar 100 evra
Podetalno za info Katerina 078-833-532
Katerina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации