Објавени: септ. 17 2023 10:38

Se iznajmuvaat apartmani (sobi)

МКД

/ месечно
Објавени: септ. 17 10:38
Прегледи: 11
Se iznajmuvaat apartmani - sobi vo blizina na centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni sobi. 15-20m2 sekoja soba. Sekoja soba so tv I wifi. Tri kupatila, tri kujni. Parking prostor. Po potreba I magacinski prostor. Cena Po dogovor. Moznost za smestuvanje na poveke od 15 lica
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
078253418

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации