Објавени: јан. 29 2015 05:48

Kuka, dukan, dvorno mesto-330м2

Објавени: јан. 29 05:48
Прегледи: 3
Prodavam kuka na 2 sprata s 4 spalni, trpezarija, kujna, dneven prostor, kupatilo na edniot sprat, dodeka na drugiot ima spalna, dnevna, kujna , kupatilo. Dvata sprata se so posebni vlezovi za dve semejstva. Vo sklop na kukata ima dukan od 45m2. Kukata ima dvorno mesto od 230 m2 od koi 185 m2 poseduvaat markica za gradba P+2+P.
Dvornoto mesto moze da se kupi oddelno ili zaedno so kukata
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
078335823

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации