Објавени: ноем. 14 2021 03:26

Kuka vo Gostivar od 600m2

Објавени: ноем. 14 03:26
Прегледи: 26
Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat 3 sobi vece i hodnik i plus mala vizba, a na vtoriot sprat ima 3 sobi kujna hodnik i terasa.
Golem dvor i garaza za avtomobil.
600m2
telefon +38978250001
078 250 001
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
0038978250001

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации