Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2023 06:19

Se prodava kukja do Kasarna

ЕУР

Објавени: ноем. 28 06:19
Прегледи: 388
Se prodava kukja do Kasarnata na ul. Dusan Joveski. Kukjata e so dva vleza i se prodava ednata polovina koja e obelezana. Meneto pvc prozori i prviot sprat e so nov abrib i nova instalacija za struja,voda i parno,prizemjeto i vtoriot sprat se karabina. Pomegju kukjata i kasarnata ima drzavno zemjiste koe del moze da se dokompletira so placot.

Za povekje informacii na tel 070318320 Vlatko
Cena 69.000eu
Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации