Оглас од претпријатие Објавени: авг. 25 2023 12:07

Ekstra apartmani Marija prva linija Centar

Објавени: авг. 25 12:07
Прегледи: 6
posebna cena za studenti I mladi pod23 godini ,se izdavaat apartmani,sobi,studija,site se so posebno wc so tus kabina plus mini kujni,plus kablovska62kanali ,internet,klima,del se so pogled na ezero del ne na prva linija vrdnas do hotel milenium na ul.kej MAKEDONIJA 103 ,kubalibre I kadmo se na 600m a centarot peski na dve minuti ppvelete javuvanje od 12_18cas sekoj den priem vo 13casot

076296957 zaminuvanje vo 11casot na 4dena imate eden den gratis na 7dena imate 2dena gratis I na 11dena imate 311denagratis ovaa ponuda vazi do 16juli od 17nema gratisi do 14.08.2020 a od 15.08.20202povtorno vazat gratisite pozdrav lice za kontakt dragan 078425650 za penzioneri ekstra popust
Опис на линк

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз

КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
Посети ја страната на нашата продавница

Kej marsal tito 103

078425650

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации