Објавени: ноем. 02 2023 06:04

Dupleks so dvor vo Butel 1

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 02 06:04
Прегледи: 362
Shitet shtepi prej 86m2 dhe podrum 20m2, posedon oborr te jashtem prej 110m2 ne lagjen Butel 1 ne rr.Betovenova

Kati perdhese - kuzhine, tualet, sallon dhe ballkon
Kati i dyte - dy dhoma gjume me banjo dhe ballkon

Shtepia gjendet ne vend shume te qete dhe eshte vetem 300m larg pazarit, butiqeve dhe supermarketeve (Reptil, Kit-Go, Zhito, Kam, Kipper),xhami, çerdhe, shkolle fillore, poste, banka, Stacione te autobuseve dhe Makpetrolit.

Shtepia dhe oborri posedon flet pronesi.

Kontakt 078 393 588
*******************
Продавам 86м2 куќа и 20м2 подрум, со дворно место од 110 м2 во населба Бутел 1 на ул. Бетовенова.

Во приземје – кујна, тоалет, дневна и балкон.
На втор кат – две спални со банја и балкон.
Двор пред влезот и од дневна се излегува во заден дел од двор.

Куќата е на мирно место и на само 300 метри има пазар, бутици, супермаркети (Рептил, Кит-Го, Жито, Кам, Кипер), Џамија, градинка, училиште, игралиште, пошта, амбуланта, банки (Стопанска, НЛБ, Халк, Комерцијална), Автобуска Станица, Макпетрол.

Куќата и дворот се со чист имотен лист.

КОНТАКТ: 078 393 588
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
362
078393588

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации