Објавени: септ. 08 2023 09:10

Kuka 320m2 vo Vizbegovo

ЕУР

Објавени: септ. 08 09:10
Прегледи: 103
Се продава екстра луксузна куќа 320м2 во Визбегово на плац од 700м2. Куќата има- 7 спални соби, 2кујни,4 дневни(едната е 50м2 со камин), 2 купатила, 1 гостинско вц. Дворот е оплеменет со прекрасно зеленило. Има простор за гаражирање на 4 возила. Куќата е 2000год. градена со сендвич ѕидово со тервол, и е комплет опремена со нов екстра мебел.


Куќата може да се прилагоди за Старски Дом.
Цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
103

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации