Објавени: септ. 03 2017 12:46

Kuka vo Butel 1

Објавени: септ. 03 12:46
Прегледи: 7
Prodavam kukja, moderna gradba, vednas vseliva i multifunkcionalna. 120m2 stanben del + 50m2 pomosni podrumski prostorii, dvor 200m2. Vkupen plac 310m2. Sopstveno parno greenje vo site varijanti, solaren sistem za sanitarna voda, vo nekoi prostorii podno greenje, 2 kupatila + 1 WC pomosna prostorija vo dvorskiot prostor od 10m2. Kukjata e so imoten list.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
070266802

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации