Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2023 04:43

Baraka od 107m2 na plac od 593m2 vo Taftaligje 2

ЕУР

Објавени: ноем. 23 04:43
Прегледи: 34
Се продава барака од 107м2 на плац од 593м2 .
Се наоѓа на мирна локација во Тафталиџе 2 во близина на последна 24-ка .
Маркица : O = 188 m2
h =10,20 m ( П+2 + Пк )
Бруто површина 752м2
Цена 1000 е/м2за површина на плац ( без компензација )
Контакт тел . 075/384 -707
Опис на линк

CITY ESTATE SKOPJE

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови, куќи, деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови, куќи, деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
076220528 https://www.facebook.com/cityestateskopje/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации