Објавени: септ. 22 2023 03:49

Kuka na Teferic Skopje

ЕУР

Објавени: септ. 22 03:49
Прегледи: 5
Продавам куќа на Теферич општина Кисела Вода, П+1+П со вкупна површина 440м2, двор 650м2, со 3 посебни стана, покриена гараза за 2 возила + паркинг и покриена летна трпезарија со купатило, оддалечено од центар 3.5 км. Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации