Оглас од претпријатие Објавени: мај 19 2024 10:19

Nea Plagia Halkidiki stan od 50m2

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 19 10:19
Прегледи: 615
Неа Плаја Халкидики се продава стан од 50 квадрати се состои од спална соба, дневна, кујна, бања, балкон и заеднички двор напред.

Во полуподрум е спалната со прозор и на горниот кат кујна-дневна со бања.
На само 100 метри од морето.

💰 66.000€ Last Price!
☎️ 00306994867940 Viber / WhatsApp

#reklama5 #pazar3 #oglasimk #oglas #Халкидики #НеаПлаја
Опис на линк

HalkidikiHome.gr

🏠 ʀᴇᴀʟ ᴇsᴛᴀᴛᴇ ᴀɢᴇɴᴛ ɴᴇᴡᴅᴇᴀʟ ʜᴀʟᴋɪᴅɪᴋɪ. ↔️ ᴛʜᴇssᴀʟᴏɴɪᴋɪ. 
🇬🇷🇦🇱🇬🇧🇲🇰🇧🇬🇷🇸🇷🇴 = ʙᴀʟᴋᴀɴ
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

🏠 ʀᴇᴀʟ ᴇsᴛᴀᴛᴇ ᴀɢᴇɴᴛ ɴᴇᴡᴅᴇᴀʟ ʜᴀʟᴋɪᴅɪᴋɪ. ↔️ ᴛʜᴇssᴀʟᴏɴɪᴋɪ. 
🇬🇷🇦🇱🇬🇧🇲🇰🇧🇬🇷🇸🇷🇴 = ʙᴀʟᴋᴀɴ
Tsimiski 33 Thessaloniki Greece 00306994867940 https://www.newdealpro.com

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации