Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara prazna kuka za iznajmuvanje

0 МКД

Се бара за изнајмување од: saviour Вчера 05:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara kuka za iznajmuvanje:
- ednospratna,
- najmalku 2 sobi, moze i 3 sobna
- prazna kuka (kupatilo namesteno kompletno, kuijna namesteno kompletno so viseci ali BEZ elektricni masini,
- dvor na raspolaganje,

Kukata ne smee da ima:
- delenje prostorii so drugi lica,
- ne smee da ima centralno greenje.

Kukata mora da bide vo naselbite nacrtano vo mapa, pogledni slikata.
----------------------------

Poraki ne proveruvam.
Telefonski od 8 do 22 casot.
saviour
 
+38977878525
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации