Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznjamuva vila vo Pehcevo na idealna lokacija

Се изнајмува од: Ivanovska Sonja 24 јул. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
Вилата е сместена во природа, од 3 страни окружена со ливади и шуми, а во дворот тече Пехчевска река. Тоа е последната куќа на источниот крај од градот. Се изнајмува горниот спрат со површина од 60 м2, тераса од 30 м2, а на располагање е целиот двор од 700 м2 во кој има повеќе гарнитури за седење, лулашки и скара. Спратот има 2 спални, дневна со кујна и трпезарија и голем тоалет. Има кабловска ТВ и безжичен интернет. Вилата е комплетно реновирана модерно опремена. Има место за паркирање на повеќе автомобили.Нуди можност за мирен престој во природа, на оддалеченост од само 10 минути пешки до центарот на градот. Се изнајмува 700 денари од лице за едно ноќевање. Повеќе слики и информации има на Facebook, на Villa River Pehchevo.
Ivanovska Sonja
070355566
Leaflet
Кон почеток