Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vila od 150m2 vo Naselba Feta

0 МКД

Се изнајмува од: Sande Lazarovski Денес 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Берово
Vilata e do berovsko ezero,vednas do Vip Hotel
Sande Lazarovski
075230602 ,075235118
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации