Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ариес апартмани Битола

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Ариес Недвижности 12 окт. 08:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Модерни апартмани во непосредна близина на центарот на Битола. Неколку типови на апртмани со квадратура од 45 до 90м2, комплетно уреденеи и и опремени со сите услови за модерно живеење.
Ариес Недвижности
Агенција за недвижности, продажба и изнајмување
Посетете ја нашата продавница
Марјан Божиновски 2 Прикажи на мапата
070269251
https://www.ariesnedviznosti.mk
Ариес Недвижности
070269251
Leaflet
Кон почеток