Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД /дневно

Се изнајмува од: Илчо 25 јул. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Делчево
Новоизградената Вила Самовила се наоѓа на планината Влаина во падините помеѓу врвовите Обел и Борова Могила. Лесно достапна е на само 8 км од центарот на Делчево кон граничниот премин со Бугарија, и само 30 км од Благоевград, Бугарија.
Прегрната од ридините на Влаина и разновидни шуми, изградената во традиционален Македонски стил вила ви дава одлична можност да поминете фамилијарен или викенд со пријатели во многу пријатна, приватна средина со преубави погледи, а сепак близу до населени места. Вилата е опремена со камин, централизирано греење што се храни од каминот, енергија од соларни панели.
Веднаш до вилата е изградена структура за дружење во потоплите денови, опремена со скара и фурна (ако сакате дури и лепче од фурна да си направите).
Дојдете и насладете му се на магичното искуство што само Вила Самовила го нуди во пијанечкото подрачје.
Илчо
070770611
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации