Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 170m2 vo Gevgelija

0 МКД

Се изнајмува од: Draze 22 јун. 14:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Се изнајмува 2 спратна куќа која е супер реновирана и се е ново, 1 кат располага со дневна соба заедно со трпезарија и широка кујна, две спални соби, големо предсобје и преубаво купатило. 2 кат исто така располага со широка дневна соба која е од вид отворен концепт заедно споена со трпезаријата и исто така со кујната, има големо предсобје, големо купатило и исто така 2 спални соби кои се доволно големи. Куќата е реновирана почнувајќи од 2017 година завршувајќи до оваа 2018 година. Има голема балкон кој располага со голема површина, куќата располага со прилично голем двор и паркинг за две возила. Фасадата на истата сеуште не е завршена но за краток период ќе биде.Во самиот имот на куќата има и деловен простор кој е во склоп во имотот и е издадено на Осигурителна Компанија. Куќата е повеќе за издавање месечно, а исто така се издава и за една ноќ, а може и годишно зависи до муштериите. Но, ако некој е заинтересиран за купување на истата стојам на располагање ако има понуди. Куќата е на само 50 метри до центарот на градот, тука блиску е и Хотел Казиното Аполониа, каде околу него има се што е потребно на муштериите.
Vesna-075309987
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации