Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Андон Денес 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Модерно опремена куќа
Андон
0038971369169
Leaflet
Кон почеток