Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SE IZDAVA KUKA VO STROG CENTAR NA GEVGELIJA

0 МКД

Се изнајмува од: Димитар Денес 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава реновирана куќа со големо дворно место во строг центар во Гевгелија, со сопствен паркинг, целосно опремена. Куќата има две спални соби, дневна со трпезарија и дневна посебна. Исто така има и дополнителна просторија во дворот која соддржи летна кујна и трпезарија.
(ЦЕНА ПО ДОГОВОР)

Вреди да се види! Контакт тел 070 878 721 Димитар
Димитар
070878721
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации