Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten kat, Gevgelija (Do Solun 53)

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dragica10 22 фев. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава целосно наместен кат од куќа, 106м2, на адреса 26ти Април Гевгелија со две паркинг места и посебен приод. Цена 180Е телефон за контакт: 077-700-604 Драгица
Dragica10
077-700-604
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации