Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава опремена куќа во Гевгелија

0 МКД

Се изнајмува од: Mirjana 18 окт. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава опремена куќа за максимум две личности ( без деца).
Се наоѓа кај старата автобуска станица.
Повеќе информации побарај кај Мирјана 078 884 931
Leaflet
Кон почеток