Објавени: ноем. 17 2022 01:55

се изнајмува кука на приземје со двор погодна за градеж рабо

Објавени: ноем. 17 01:55
Прегледи: 151
Куката што се изнајмува е приземна со вкупна површина од 80 м2 со двор . Во куката има 3 посебни соби за спиење со по две легла во секоја соба , посебна комплетно опремена кујна ,купатило и ходник. Греењето е на електрични греалки. Куката е намесетена со сите потребни работи за нормално живеење. Капацитетот е за 6 луѓе со можност за уште едно дополнително легло. Цена по договор .Се наоѓа во централното градско подрачје до гимназијата Јосиф Јосифовски во Гевгелија.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации