Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava vikendica

1 МКД /месечно

Се изнајмува од: Martina 22 ноем. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se izdava vikendica za Novogodisnite i Boziknite praznici I za cel zimski period
Martina
078282311
Leaflet
Кон почеток