Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava vila vo Mavrovo

80 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: meti 19 јан. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
vilata e nova gradba so centrano greenje parno i so kamin na derva luksuzno opremena vnatre so 3 sobi za spienje na sprat se izdava minimun za 3 nocevanja
Leaflet
Кон почеток