Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Се изнајмува од: Emrulla Neziri 27 мај 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава викендичка во Маврово цена по договор.

JEPET VILLE ME QIRA NE MAVROV CMIMI SIPAS MARVESHJES


INFO TEL. +389 70 -990 -000
Emrulla Neziri
070990000
Кон почеток