Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kuka za deloven prostor vo Kavadarci

Се изнајмува од: Kiro Вчера 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кавадарци
Самостојна реновирана куќа во центарот на градот погодна за канцелариско (деловно) работење за изнајмување.
Изнајмувањето може да биде за целиот објект или по потреба!
Leaflet
Кон почеток