Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN PAPI

0 МКД

Се изнајмува од: Zizi profesor 26 дек. 14:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Крушево
Papi`s Apartments се наоѓа во хотелската зона на градот, на 10 мин.од центарот!
Студиото располага со сопствена кујна и купатило, парно греење, кабелска TV и интернет, како и паркинг место.
резервации на tel. 075 350 393/075 421 947
Zizi profesor
075350393
Leaflet
Кон почеток