Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka vo centarot na gradot

Се изнајмува од: Nikola 12 дек. 11:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Крушево
Se izdava kuka vo centarot na gradot so 4 sobi, WC, predsobje. Cena po dogovor. Poveke informacii na tel. 078 625 012
Leaflet
Кон почеток