Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat sobi za turisti za zimskiot period

0 МКД

Се изнајмува од: Миле Коруноски 17 дек. 03:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Се изнајмуваат соби за туристи за Нова Година и Зимскиот период
Има 6 метри тераса
Има 2 купатила
Има Кујна
Има 4 соби
Има Кабловска
Се издава:
Куќа од 2 спрата
Максимум капацитет: 11 души
Се наоѓа блиску до центарот на градот и веднаш е до жичарницата, а блиску е и пеш до скијачкиот центар.
Има прекрасен поглед кон градот и кон Пелагонија.
Миле Коруноски
075960529
Leaflet
Кон почеток