Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOBI ZA TURISTI SO PARNO GREENJE

0 МКД

Се изнајмува од: сотир 24 ноем. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Крушево
Се издаваат студиа за туристи во куќа под хотел Панорама.
Собите располагаат со: кујна, интернет, TV и парно греење.
Tel. 078 288 782
tel. 071 241 741
сотир
078 288 782
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации