Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Studija vo hotelskata zona so parno greenje

0 МКД

Се изнајмува од: sotir 15 дек. 12:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Крушево
Собите се наоѓаат во куќа на 200 м од Жичарницата под хотел Панорама.
Резервации на тел. 078 288 782 и 071 241 741

Leaflet
Кон почеток