Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Villa Mazar

Се изнајмува од: Olga Stojceska 05 дек. 21:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Комплетно опремени студија, кои располагаат со мини кујна, интернет, кабловска, сопствено WC и купатило, греење на струја.
Olga Stojceska
071-398-232
Leaflet
Кон почеток