Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 80m2 vo Kumanovo

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Boge Stojanovski 07 мар. 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Pogoden za ordinacija Apteka Prodavnica Skolo za jazici i dr. Nova gradba centralno gradsko podracje so dvor i parking
Boge Stojanovski
070 688 685
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации