Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam trosoben stan za juli i avgust vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Dragan 19 мај 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Охрид
Izdavam trosoben stan vo naselba hristo uzunov od 79m2 za juli i avgust pogoden za odmor ili za rabotnici ili studenti koi rabotat vo tekot na letoto vo Ohrid 078425650 Stanot e na ulica dame gruev na 5 minuti od centar peski
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации