Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat Apartmani Toman vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Емилија 06 апр. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se iznajmuva apartman so kapacitet za 6 osobi. apartmanot e pogoden za semejstvo ili drustvo, ima dve prostorni sobi i kujna. Pominete gi praznicite vo Ohrid.
facebook/Ohrid-Apartmani Toman
Емилија
070 394608
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации