Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava apartman

2 000 МКД /дневно

Се изнајмува од: Elena Sesova Вчера 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Се издава апартман со посебен влез, 60м2. Двор, кујна, тоалет, голема дневна соба, со клима ,тв и интернет. Околина: природа, Самоиловите тврдини, антички театар, црквата Св.Богородица Превилепта, Св. Климент и Пантелејмон и мн други. 5-7 мин пеш до центар. Тивка и мирна локација.цена од 1800-2000
Elena Sesova
075240076
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации