Објавени: јул. 09 2022 08:15

Se izdava vikend kuka Bajam apartmani

Објавени: јул. 09 08:15
Прегледи: 1506
Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМАНИ, со пет апартмански соби: една петтокреветна, две четворокреветни,една трокреветна и една двокреветна. Секоја со сопствено купатило и вц, кабелска телевизија, интернет, фрижидер. Заедничка голема кујна, голема тераса, голем и простран двор со летниковец и три позиции за одмор во дворот за гости, плус играчница за деца, паркинг простор за 4 возила во самиот објект. . Исклучиво за фамилијарни и озбилни гости..Цена по договор. Локација централно градско подрачје ул: Марко Нестороски-59. Информации 070-597 120 и 078-265-086 Ванчо.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации